Magiczne Andrzejki w ,,Piątce"

Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało w dniu 29.11.2017 r. dyskotekę andrzejkową, przeznaczoną dla uczniów klas IV – VII.
W ten sposób zachowana została tradycja zabaw andrzejkowych, a jednocześnie uczniowie mogli bawić się we szkole, w towarzystwie dobrze sobie znanych koleżanek i kolegów. Impreza mogła się odbyć dzięki hojności Rady Rodziców, która pokryła jej koszty. Bardzo serdecznie dziękujemy całej Radzie za wsparcie nas w tym przedsięwzięciu!
Dyskoteka była niezwykle udana i pozostawiła w pamięci uczniów miłe wspomnienia oraz udowodniła, że szkoła to nie tylko miejsce nauki, lecz  również można tutaj mile spędzić czas i dobrze się bawić. W trakcie zabawy odbyło się lanie wosku, wróżba z monetą, wyścigi bucików jak również inne wróżby, tradycyjnie mające miejsce w andrzejkowy wieczór. Dzięki nim młodzi ludzie mogli, oczywiście nie biorąc tego do końca na poważnie,  poznać między innymi  imię swojej przyszłej żony czy męża.